Op deze pagina staan alle specificaties van de JLAB Go Pop+ Oordopjes Groen. Deze oordopjes van het merk JLAB heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Breedte | 1cm |
|---|---|
| Diepte | 1cm |
| Gewicht | 0 |
| Hoogte | 0.5cm |
| Kleur | Groen |
| Verpakkingsinhoud | Oordopjes, oplaadcase met geintegreerde USB-oplaadkabel, 3 Sets Gel Tips (small, medium, large), handleiding, garantie |
| Manufacturer Part Number (MPN) | IEUEBGAIRPOPRTEL124 |
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
| Aanvullende garantie-informatie | Geen aanvullende garantie-informatie |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | Draadloos |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| Nominale impedantie | 16 Ohm |
| Frequentiebereik | 10 m |
| Frequentie microfoon | 20 Hz - 20 kHz |
| High Resolution Audio | Nee |
| Bereik | 10 m |
| Signaal/ruis-verhouding | 92dB(A) |
Uitvoering
| Volumeregeling | Ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Headset-functie | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Overige kenmerken | Nee |
| Dolby Surround | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
| Bedieningswijze | Op oorschelp |
| Mute-functie | Nee |
| Near Field Communication | Nee |
| Spatwaterbestendig | Ja |
| Aansluitingen | USB |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | Ja |
|---|---|
| Maximale accuduur | 32uur |
| Stand-bytijd | 60 u |
| Oplaadtijd | 2 u |
| Soort batterij | 350 mAh lithium polymer |
Updatebeleid
| Modeljaar | 2021 |
|---|---|
| Software-updates vanuit fabrikant | Ja |
| Aanvullende update-informatie | Voor zover op de afbeeldingen apps worden getoond, geldt dat MediaMarkt niet kan garanderen dat de apps tijdens de volledige levensduur van het product goed zullen blijven functioneren. Dit hangt af van het beleid van de fabrikant. |
| Update policy | Geen |
| Updatebeleid | Geen |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99