Haal het meeste uit uw autoritten voor uw oproepen in alle veiligheid dankzij de Car Capsule, de Bluetooth-oordopjes met oplaadstation. Met Car Capsule kun je oproepen beantwoorden door simpelweg de oordopjes uit het oplaadstation te halen of met de handige antwoordknop op het oordopje. Bovendien heeft het oplaadstation een USB-poort waarmee je jouw smartphone of powerbank kunt opladen.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Haal het meeste uit uw autoritten voor uw oproepen in alle veiligheid dankzij de Car Capsule, de Bluetooth-oordopjes met oplaadstation. Met Car Capsule kun je oproepen beantwoorden door simpelweg de oordopjes uit het oplaadstation te halen of met de handige antwoordknop op het oordopje. Bovendien heeft het oplaadstation een USB-poort waarmee je jouw smartphone of powerbank kunt opladen.
Vind de laagste prijs
Algemene eigenschappen
| Breedte | 88mm |
|---|---|
| Diepte | 27mm |
| Gewicht | 82g |
| Hoogte | 172mm |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsinhoud | Headset, micro USB kabel, instructies |
| Manufacturer Part Number (MPN) | BTCARCAPSULEK |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Bluetooth-headset |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | Draadloos |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| Artikelnummer | 1678125 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Frequentiebereik | 2,4 GHz - 2,48 GHz |
Uitvoering
| Volumeregeling | Nee |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Headset-functie | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | Ja |
|---|---|
| Spreektijd | 3,5 uur |
| Stand-bytijd | 50 uur |
| Talk time / stand-by time | 3,5 uur / 50 uur |
| Oplaadtijd | 1 uur |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99