De Cellularline Mantis is een set van oordopjes met een bijzonder ontwerp waardoor ze comfortabel in je oren zitten. Daarnaast beschikt de Mantis over een microfoon in de bekabelde afstandsbediening waardoor je deze oordopjes niet alleen gebruikt voor muziek, maar ook voor telefoongesprekken.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
De Cellularline Mantis is een set van oordopjes met een bijzonder ontwerp waardoor ze comfortabel in je oren zitten. Daarnaast beschikt de Mantis over een microfoon in de bekabelde afstandsbediening waardoor je deze oordopjes niet alleen gebruikt voor muziek, maar ook voor telefoongesprekken.
Vind de laagste prijs
Eigenschappen
| Bluetooth | Nee |
|---|---|
| Gewicht | 0g |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part Number (MPN) | MANTISW |
| Type apparaat | Oordopjes |
| Geschikt voor | Universeel |
| Aansluitingen | 3.5 mm mini-jackaansluiting |
Algemene eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Manufacturer Part Number (MPN) | MANTISW |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | bedraad |
| Ruisonderdrukking | nee |
| Artikelnummer | 1323275 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Noise-Cancelling | nee |
Uitvoering
| Volumeregeling | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | ja |
| Bluetooth | nee |
| Geïntegreerde versterker | nee |
| Spatwaterbestendig | nee |
| Aansluitingen | 3.5 mm mini-jackaansluiting |
| Draaibare oorschelpen | nee |
| Aantal kanalen | 2.0 |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99