Op deze pagina staan alle specificaties van de CELLULAR-LINE Cellular-line Sheer Noice-cancelling Bluetooth-oordopjes Zwart. Deze oordopjes van het merk CELLULAR-LINE heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Breedte | 100mm |
|---|---|
| Diepte | 40mm |
| Gewicht | 215g |
| Hoogte | 195mm |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsinhoud | Headset, USB-C kabel, 3 verschillende groottes earbuds, instructies |
| Manufacturer Part Number (MPN) | BTSHEERTWSK |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Bluetooth-headset |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | Draadloos |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Artikelnummer | 1678124 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Frequentiebereik | 2,4 GHz - 2,48 GHz |
| Noise-Cancelling | Active (ANC) |
Uitvoering
| Volumeregeling | Ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Headset-functie | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | Ja |
|---|---|
| Maximale accuduur | 25uur |
| Spreektijd | 7 uur |
| Stand-bytijd | 180 dagen |
| Oplaadtijd | 1,5 uur |
Updatebeleid
| Software-updates vanuit fabrikant | Onbekend |
|---|---|
| Aanvullende update-informatie | Voor zover op de afbeeldingen apps worden getoond, geldt dat MediaMarkt niet kan garanderen dat de apps tijdens de volledige levensduur van het product goed zullen blijven functioneren. Dit hangt af van het beleid van de fabrikant. |
| Update policy | Onbekend |
| Updatebeleid | Onbekend |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99