Vederlicht design Deze vederlichte in-ear oordopjes zijn voorzien van een nekband, waardoor deze veilig en stevig op hun plek blijven zitten. In combinatie met de in drie verschillende formaten bijgeleverde dopjes, vind je de juiste pasvorm, zodat je urenlang comfortabel naar je muziek kunt luisteren. Heb je jouw muziekshot voor de dag gehad? De oordoppen klikken zich automatisch vast via een magneet, zodat je deze om je hals kunt dragen of eenvoudig op kunt bergen. 3
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Vederlicht design Deze vederlichte in-ear oordopjes zijn voorzien van een nekband, waardoor deze veilig en stevig op hun plek blijven zitten. In combinatie met de in drie verschillende formaten bijgeleverde dopjes, vind je de juiste pasvorm, zodat je urenlang comfortabel naar je muziek kunt luisteren. Heb je jouw muziekshot voor de dag gehad? De oordoppen klikken zich automatisch vast via een magneet, zodat je deze om je hals kunt dragen of eenvoudig op kunt bergen. 3
Vind de laagste prijs
Algemene eigenschappen
| Breedte | 151 mm |
|---|---|
| Diepte | 35 mm |
| Gewicht | 22 g |
| Hoogte | 200 mm |
| Kleur | Roze |
| Verpakkingsinhoud | Siliconen oordopjes (x3), Micro USB oplaadsnoer, Audio kabel naar Micro USB |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 3EP300CU |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Materiaal oorkussens | Silicon |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Draadloze oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | draadloos |
| Artikelnummer | 1591136 |
| Geschikt voor | Universeel, Bluetooth |
| High Resolution Audio | nee |
| Noise-Cancelling | nee |
| Model | In-ear |
Uitvoering
| Volumeregeling | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | ja |
| Headset-functie | ja |
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Geïntegreerde versterker | nee |
| Spraakbesturing | nee |
| Bedieningswijze | In kabel |
| Volumebegrenzing | nee |
| Near Field Communication | nee |
| Spatwaterbestendig | nee |
| Aansluitingen | USB |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | ja |
|---|---|
| Stand-bytijd | 8 uur |
| Talk time / stand-by time | - / 8 uur |
| Oplaadtijd | 1,5 uur |
| Soort batterij | Li-ion |
| Snellaadfunctie | nee |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99