Op deze pagina staan alle specificaties van de Fresh 'n Rebel Flow Tip Wireless Dusty Pink. Deze oordopjes van het merk Fresh 'n Rebel heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Gewicht | 0 |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Verpakkingsinhoud | Handleiding |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 3EP510DP |
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
| Breedte verpakking | 80 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Omtrek verpakking | 34 cm |
| Totaalgewicht incl. verpakking | 0.100 g |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Draadloze oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | Draadloos |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| Artikelnummer | 1644651 |
| Geschikt voor | Universeel |
| High Resolution Audio | Nee |
| Noise-Cancelling | Nee |
Uitvoering
| Volumeregeling | Ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Headset-functie | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Spraakbesturing | Nee |
| Bedieningswijze | In kabel |
| Mute-functie | Ja |
| Volumebegrenzing | Nee |
| Near Field Communication | Nee |
| Spatwaterbestendig | Nee |
| Aansluitingen | USB |
| Aantal kanalen | 2.0 |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | Nee |
|---|---|
| Soort batterij | li-ion |
| Snellaadfunctie | Nee |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99