De Hama Sportoordopjes met Bluetooth-ondersteuning vullen je oren met een aangename audioweergave tijdens je sportsessies. Je geniet in alle vrijheid van je muziek want je koppelt deze oordopjes heel makkelijk draadloos aan je audiobron. Daarnaast zijn de Hama-oordopjes uitgerust met een microfoon met afstandsbediening. Zo schakel je terwijl je aan het trainen bent heel snel tussen je muziek en binnenkomende telefoongesprekken.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
De Hama Sportoordopjes met Bluetooth-ondersteuning vullen je oren met een aangename audioweergave tijdens je sportsessies. Je geniet in alle vrijheid van je muziek want je koppelt deze oordopjes heel makkelijk draadloos aan je audiobron. Daarnaast zijn de Hama-oordopjes uitgerust met een microfoon met afstandsbediening. Zo schakel je terwijl je aan het trainen bent heel snel tussen je muziek en binnenkomende telefoongesprekken.
Vind de laagste prijs
Algemene eigenschappen
| Gewicht | 12 g |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 177095 |
| Verpakkingsvolume B x H x D (m) | 0,09 x 0,03 x 0,19 m |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Sport-oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | draadloos |
| Ruisonderdrukking | nee |
| Artikelnummer | 1449732 |
| Geschikt voor | Sport |
| Nominale impedantie | 16 ohm |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20 kHz |
| Noise-Cancelling | nee |
| Bereik | 10 m |
| Geluidssterkte | 96 dB |
Uitvoering
| Volumeregeling | nee |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | ja |
| Bluetooth | ja |
| Near Field Communication | nee |
Energievoorziening
| Oplaadtijd | 2 uur |
|---|
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99