De Hama oordopjes 'Basic4Music' is een trendy headset voor het luisteren naar je favoriete muziek of het voeren van telefoongesprekken.
Voordelen van de Hama oordopjes
* Een basic en fijne koptelefoon
* Knikbescherming tussen oortelefoon en kabel
* Met standaard aux-aansluiting
* Kabel met voldoende lengte (1,2 m)
Volledige bewegingsvrijheid
Met deze Hama headset leef je je helemaal. De uitstekende pasvorm reduceert ongewenste externe geluiden, zodat je ongestoord van jouw favoriete muziek kunt genieten. Hiernaast zorgen knikbescherming tussen de oortelefoon en de kabel ervoor dat er een knik in de kabel komt.
Ontdek meer over hama ()
Voordelen van de Hama oordopjes
* Een basic en fijne koptelefoon
* Knikbescherming tussen oortelefoon en kabel
* Met standaard aux-aansluiting
* Kabel met voldoende lengte (1,2 m)
Volledige bewegingsvrijheid
Met deze Hama headset leef je je helemaal. De uitstekende pasvorm reduceert ongewenste externe geluiden, zodat je ongestoord van jouw favoriete muziek kunt genieten. Hiernaast zorgen knikbescherming tussen de oortelefoon en de kabel ervoor dat er een knik in de kabel komt.
Ontdek meer over hama ()
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
De Hama oordopjes 'Basic4Music' is een trendy headset voor het luisteren naar je favoriete muziek of het voeren van telefoongesprekken.
Voordelen van de Hama oordopjes
* Een basic en fijne koptelefoon
* Knikbescherming tussen oortelefoon en kabel
* Met standaard aux-aansluiting
* Kabel met voldoende lengte (1,2 m)
Volledige bewegingsvrijheid
Met deze Hama headset leef je je helemaal. De uitstekende pasvorm reduceert ongewenste externe geluiden, zodat je ongestoord van jouw favoriete muziek kunt genieten. Hiernaast zorgen knikbescherming tussen de oortelefoon en de kabel ervoor dat er een knik in de kabel komt.
Ontdek meer over hama () Vind de laagste prijs
Voordelen van de Hama oordopjes
* Een basic en fijne koptelefoon
* Knikbescherming tussen oortelefoon en kabel
* Met standaard aux-aansluiting
* Kabel met voldoende lengte (1,2 m)
Volledige bewegingsvrijheid
Met deze Hama headset leef je je helemaal. De uitstekende pasvorm reduceert ongewenste externe geluiden, zodat je ongestoord van jouw favoriete muziek kunt genieten. Hiernaast zorgen knikbescherming tussen de oortelefoon en de kabel ervoor dat er een knik in de kabel komt.
Ontdek meer over hama () Vind de laagste prijs
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zwart |
|---|
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
Kleur
| Kleur van het product | Zwart |
|---|
Overige
| Gebruikershandleiding | Yes |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Producttype | Hoofdtelefoons |
| Lengte snoer | 1,2 m |
| Draagwijze | In-ear |
| Aanbevolen gebruik | Muziek |
| 3,5mm-connector | Yes |
| RF-connectiviteit | No |
| 6,35mm-connector | No |
| USB-aansluiting | No |
| Diameter van de luidspreker | 1,5 cm |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| 2,5mm-connector | No |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid | 96 dBmW |
Beveiliging
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
|---|
Tablet
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
|---|
Hoofdtelefoon
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
|---|
Headset
| Microfoontype | Niet beschikbaar |
|---|
Microfoon
| Microfoontype | Niet beschikbaar |
|---|
Netwerk
| Bluetooth | No |
|---|
Poorten & interfaces
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
|---|
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99