De Happy Plugs Air 1 zijn volledig draadloze oordopjes met oplaadcase. Dankzij de verbinding met bluetooth zit er nooit een draad in de weg. Daarnaast beschikken de oortjes over actieve noise-cancelling, waardoor je jezelf volledig afzondert van jouw omgeving. Geniet van een batterijduur van wel 38 uur. Oortjes toch leeg? Je laadt ze eenvoudig op in de meegeleverde oplaadcase. Deze laad je vervolgens binnen 1.8 uur weer volledig op.
Happy Plugs oordopjes, oplaadcase, 6 maten siliconen ear-tips, USB-C kabel, handleiding
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
De Happy Plugs Air 1 zijn volledig draadloze oordopjes met oplaadcase. Dankzij de verbinding met bluetooth zit er nooit een draad in de weg. Daarnaast beschikken de oortjes over actieve noise-cancelling, waardoor je jezelf volledig afzondert van jouw omgeving. Geniet van een batterijduur van wel 38 uur. Oortjes toch leeg? Je laadt ze eenvoudig op in de meegeleverde oplaadcase. Deze laad je vervolgens binnen 1.8 uur weer volledig op.
Happy Plugs oordopjes, oplaadcase, 6 maten siliconen ear-tips, USB-C kabel, handleiding Vind de laagste prijs
Eigenschappen
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Gewicht | 230g |
| Hoogte | 60mm |
| Kleur | Zwart |
| Overige kenmerken | Actieve noise-cancelling |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 1681 |
| Type apparaat | Bluetooth-headset |
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
| Verpakkingsinhoud | Happy Plugs oordopjes, oplaadcase, 6 maten siliconen ear-tips, USB-C kabel, handleiding |
| Aansluitingen | USB-C |
| Oplaadtijd | 1,8 uur |
Algemene eigenschappen
| Gewicht | 230 g |
|---|---|
| Hoogte | 60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsinhoud | Happy Plugs oordopjes, oplaadcase, 6 maten siliconen ear-tips, USB-C kabel, handleiding |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 1681 |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Bluetooth-headset |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | draadloos |
| Ruisonderdrukking | ja |
| Artikelnummer | 1689114 |
| Frequentiebereik | 20-20k Hz |
| High Resolution Audio | nee |
| Noise-Cancelling | ja |
Uitvoering
| Volumeregeling | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | ja |
| Headset-functie | ja |
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Overige kenmerken | Actieve noise-cancelling |
| Geïntegreerde versterker | nee |
| Aansluitingen | USB-C |
| Draaibare oorschelpen | nee |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | ja |
|---|---|
| Maximale accuduur | 38 uur |
| Spreektijd | Onbekend |
| Stand-bytijd | Tot 80 uur |
| Talk time / stand-by time | Onbekend / Tot 80 uur |
| Oplaadtijd | 1,8 uur |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99