ONDERWEG IN CONTACT Hiernaast blijf je onderweg heel makkelijk in contact met vrienden en familie. De Earbud Plus oordopjes zijn namelijk uitgerust met een afstandsbediening met microfoon voor optimaal gebruik in combinatie met jouw smartphone, tablet of computer.
4
4
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
ONDERWEG IN CONTACT Hiernaast blijf je onderweg heel makkelijk in contact met vrienden en familie. De Earbud Plus oordopjes zijn namelijk uitgerust met een afstandsbediening met microfoon voor optimaal gebruik in combinatie met jouw smartphone, tablet of computer.
4 Vind de laagste prijs
4 Vind de laagste prijs
Algemene eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Oordopjes |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 156880 |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsvolume B x H x D (m) | 0,08 x 0,03 x 0,08 m |
| Lengte aansluitkabel | 1.2 m |
| Materiaal oorkussens | Kunststof |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | On-ear |
| Signaaloverdracht | bedraad |
| Artikelnummer | 1428203 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Nominale impedantie | 32 Ω |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 50 kHz |
| Noise-Cancelling | nee |
| Geluidssterkte | 102 dB |
| Maximaal ingangsvermogen | 5mW |
Uitvoering
| Volumeregeling | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | ja |
| Bluetooth | nee |
| Aansluitingen | 3,5 mm mini-jackaansluiting |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99