Op deze pagina staan alle specificaties van de HAPPY PLUGS Earbud Plus Deluxe Edition Gold. Deze oordopjes van het merk HAPPY PLUGS heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Eigenschappen
| Bluetooth | Nee |
|---|---|
| Gewicht | 0g |
| Kleur | Goud |
| Overige kenmerken | Afstandbediening met microfoon |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 7821 |
| Type apparaat | Oordopjes |
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
| Geschikt voor | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1x oordopjes |
| Aansluitingen | 3,5 mm mini-jackaansluiting |
| Lengte aansluitkabel | 1.2m |
Algemene eigenschappen
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x oordopjes |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 7821 |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsvolume B x H x D (m) | 0,09 x 0,02 x 0,09 m |
| Lengte aansluitkabel | 1.2 m |
| Materiaal oorkussens | Kunststof |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | bedraad |
| Artikelnummer | 1459727 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Nominale impedantie | 32 ohm |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20 kHz |
| Noise-Cancelling | nee |
| Geluidssterkte | 101 dB |
| Maximaal ingangsvermogen | 5mW |
Uitvoering
| Volumeregeling | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | ja |
| Bluetooth | nee |
| Overige kenmerken | Afstandbediening met microfoon |
| Aansluitingen | 3,5 mm mini-jackaansluiting |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99