Onderweg in contact Blijf onderweg heel gemakkelijk in contact met vrienden en familie. De fraaie Happy Plugs Earbud oordopjes zijn namelijk uitgerust met een microfoon met afstandsbediening voor gebruik met jouw smartphone, tablet of computer.
4
4
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Onderweg in contact Blijf onderweg heel gemakkelijk in contact met vrienden en familie. De fraaie Happy Plugs Earbud oordopjes zijn namelijk uitgerust met een microfoon met afstandsbediening voor gebruik met jouw smartphone, tablet of computer.
4 Vind de laagste prijs
4 Vind de laagste prijs
Algemene eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x oordopjes |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 141441 |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Lengte aansluitkabel | 1.2 m |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | bedraad |
| Ruisonderdrukking | nee |
| Artikelnummer | 1254998 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Nominale impedantie | 32 ohm |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20 kHz |
| Noise-Cancelling | nee |
| Geluidssterkte | 110 dB |
| Maximaal ingangsvermogen | 10 mW |
Uitvoering
| Volumeregeling | nee |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | ja |
| Bluetooth | nee |
| Overige kenmerken | Microfoon met afstandsbediening |
| Aansluitingen | 3,5 mm mini-jackaansluiting |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99