Op deze pagina staan alle specificaties van de HAPPY PLUGS Earbud Wit. Deze oordopjes van het merk HAPPY PLUGS heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x oordopjes |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 143592 |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Lengte aansluitkabel | 1.2 m |
| Materiaal oorkussens | Kunststof |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | On-ear |
| Signaaloverdracht | bedraad |
| Ruisonderdrukking | nee |
| Artikelnummer | 1337293 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Nominale impedantie | 32 ohm |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20 kHz |
| Noise-Cancelling | nee |
| Geluidssterkte | 110 dB |
Uitvoering
| Volumeregeling | nee |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | ja |
| Bluetooth | nee |
| Overige kenmerken | Microfoon met afstandsbediening |
| Aansluitingen | 3,5 mm mini-jackaansluiting |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99