Met de House of Marley Smile Jamaica Mic luister je niet alleen naar muziek, je valt er ook mee op. Het design van deze oordopjes is zowel vrolijk als duurzaam. De behuizing is gemaakt van FSC-gecertificeerd hout en afgewerkt met recyclebaar aluminium. Met de geïntegreerde afstandsbediening en microfoon in de kabel beantwoord of beëindig je telefoongesprekken. Bovendien schakel je hiermee snel tussen je muzikale hits. Raken je oordopjes ook altijd in de knoop? Gelukkig is dat straks verleden tijd. Door het stoffen omhulsel raakt de kabel minder snel in de war.
Laatst bekende prijs:
€26,99
Vind de laagste prijs
Met de House of Marley Smile Jamaica Mic luister je niet alleen naar muziek, je valt er ook mee op. Het design van deze oordopjes is zowel vrolijk als duurzaam. De behuizing is gemaakt van FSC-gecertificeerd hout en afgewerkt met recyclebaar aluminium. Met de geïntegreerde afstandsbediening en microfoon in de kabel beantwoord of beëindig je telefoongesprekken. Bovendien schakel je hiermee snel tussen je muzikale hits. Raken je oordopjes ook altijd in de knoop? Gelukkig is dat straks verleden tijd. Door het stoffen omhulsel raakt de kabel minder snel in de war.
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | EM-JE041-BA |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | House of Marley |
Fysieke eigenschappen
| Aanbevolen voor activiteit | Bellen |
|---|---|
| Bediening voor Apple | Nee |
| Gewicht in gram | 82 g |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Kleur | Bruin, Goud |
| Materiaal | Hout, Kunststof |
Stroomvoorziening
| Oplaadcase | Nee |
|---|
Bestendigheid
| Waterbestendig | Nee |
|---|
Behuizing
| Afstandsbediening op oorschelpen | Nee |
|---|---|
| Draagwijze hoofdtelefoon | Oordop |
| Ingebouwde MP3speler | Nee |
| Type oorkussen | In ear |
Kwaliteit
| Draagcomfort volgens klanten | Goed |
|---|---|
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Goed |
| Hi-res audio | Nee |
Verbinding
| Bluetooth | Nee |
|---|---|
| NFC | Nee |
| Radiofrequentie (RF) | Nee |
| Volledig draadloze oordopjes | Nee |
Geluid
| Actieve hoofdtelefoon | Nee |
|---|---|
| Frequentiebereik | 18 Hz |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Gevoeligheid speaker | 98 dB |
| Impedantie | 16 O |
| Noise cancelling | Nee |
| Volumebegrenzing | Nee |
Kabel
| Afstandsbediening in kabel | Ja |
|---|---|
| Gevlochten huls | Ja |
| Haakse connectoren | Ja |
| Kabel los te koppelen | Nee |
| Krulsnoer | Nee |
| Platte kabel | Nee |
| Usb-aansluiting | Nee |
| Volumeregelaar kabel | Nee |
Accessoires
| Aantal meegeleverde oordopjes (sleeves) | 2 |
|---|---|
| Hardcase meegeleverd | Nee |
| Hoofdtelefoonadapter meegeleverd | Nee |
| Maat | S, M |
| Oordopjes (sleeves) meegeleverd | Ja |
| Vliegtuigadapter meegeleverd | Nee |
Onderscheidingen
| Als beste getest | Nee |
|---|
Sensoren
| Sensoren meting activiteit | Nee |
|---|
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99