Op deze pagina staan alle specificaties van de House of Marley Uplift Midnight Met Microfoon. Deze oordopjes van het merk House of Marley heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Manufacturer Part Number (MPN) | MA UPLIFT MIDNIGHT |
| Verpakkingsvolume B x H x D (m) | 0,08 x 0,03 x 0,16 m |
| Lengte aansluitkabel | 1.3m |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | Bedraad |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| Artikelnummer | 1407992 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Noise-Cancelling | nee |
Uitvoering
| Volumeregeling | Nee |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Overige kenmerken | Microfoon met afstandsbediening |
| Aansluitingen | 3,5 mm mini-jackaansluiting |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99