Op deze pagina staan alle specificaties van de Huawei Freebuds 4 Qi Charge Zilver-grijs. Deze oordopjes van het merk Huawei heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Breedte | 58mm |
|---|---|
| Diepte | 21.2mm |
| Gewicht | 1.69g |
| Hoogte | 58mm |
| Kleur | Zilver-Grijs |
| Verpakkingsinhoud | Oordopjes, Oplaadcase, USB-C oplaadkabel, Snelstartgids, Veiligheidsinformatie, Garantiekaart |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 55034512 |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | Draadloos |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Artikelnummer | 1700498 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20 kHz |
| High Resolution Audio | Ja |
| Noise-Cancelling | Active (ANC) |
| Bereik | 20 m |
Uitvoering
| Volumeregeling | Ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Headset-functie | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Overige kenmerken | Draadloos opladen |
| Dolby Surround | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
| Bedieningswijze | Op oorschelp |
| Mute-functie | Nee |
| Near Field Communication | Nee |
| Spatwaterbestendig | Ja |
| Aansluitingen | USB-C |
| Bluetooth-profiel | A2DP 1.3, HFP 1.7, AVRCP 1.6 |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | Nee |
|---|---|
| Maximale accuduur | 2.4uur |
| Stand-bytijd | 24 u |
| Oplaadtijd | 40 min |
| Soort batterij | Lithium-ion polymeer |
Updatebeleid
| Modeljaar | 2021 |
|---|---|
| Software-updates vanuit fabrikant | Ja |
| Aanvullende update-informatie | Voor zover op de afbeeldingen apps worden getoond, geldt dat MediaMarkt niet kan garanderen dat de apps tijdens de volledige levensduur van het product goed zullen blijven functioneren. Dit hangt af van het beleid van de fabrikant. |
| Update policy | Onbekend |
| Updatebeleid | Onbekend |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99