Op deze pagina staan alle specificaties van de JAM AUDIO Live Fast Rood. Deze oordopjes van het merk JAM AUDIO heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Breedte | 1.55cm |
|---|---|
| Diepte | 1.1cm |
| Gewicht | 18g |
| Hoogte | 3cm |
| Kleur | Rood |
| Verpakkingsinhoud | 3 x oordopjes: S, M, L, USB oplaadkabel, Handleiding |
| Manufacturer Part Number (MPN) | JAMLIVE FAST - RED |
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Draadloze oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | Draadloos |
| Artikelnummer | 1595069 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Nominale impedantie | 16 ohm |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20 kHz |
| High Resolution Audio | Nee |
| Noise-Cancelling | nee |
| Maximaal ingangsvermogen | 10 mw |
Uitvoering
| Volumeregeling | Ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Headset-functie | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 4.1 |
| Spraakbesturing | Nee |
| Bedieningswijze | Op oorschelp |
| Mute-functie | Ja |
| Volumebegrenzing | Nee |
| Near Field Communication | Nee |
| Spatwaterbestendig | Ja |
| Aansluitingen | USB |
| Draaibare oorschelpen | Nee |
| Aantal kanalen | 1.0 |
| Opvouwbaar ontwerp | Nee |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | Nee |
|---|---|
| Maximale accuduur | 12uur |
| Oplaadtijd | Maximaal 2 uur |
| Soort batterij | Lithium-ion |
| Snellaadfunctie | Ja |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99