De Live Fast-oordopjes zijn uiterst geschikt als companion tijdens jouw dagelijkse trainingssessies, met functies die specifiek zijn ontworpen voor een actieve levensstijl. Je verbindt de Live Fast-oordopjes via Bluetooth en luister 12 uur onafgebroken met een opgeladen batterij. Geniet van je muziek met deze in-ear oordopjes die een goede geluidskwaliteit leveren. De Live Fast-oordopjes zijn comfortabel om te dragen en hebben een bereik van 10 meter. Je kunt de lengte van de nekband verstellen voor een extra stevige pasvorm. Je bedient de oordopjes via het bedieningspaneel op de oorschelp. De Live Fast-oordopjes zijn spatwaterbestendig, dit maakt de oordopjes geschikt voor alle weersomstandigheden.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
De Live Fast-oordopjes zijn uiterst geschikt als companion tijdens jouw dagelijkse trainingssessies, met functies die specifiek zijn ontworpen voor een actieve levensstijl. Je verbindt de Live Fast-oordopjes via Bluetooth en luister 12 uur onafgebroken met een opgeladen batterij. Geniet van je muziek met deze in-ear oordopjes die een goede geluidskwaliteit leveren. De Live Fast-oordopjes zijn comfortabel om te dragen en hebben een bereik van 10 meter. Je kunt de lengte van de nekband verstellen voor een extra stevige pasvorm. Je bedient de oordopjes via het bedieningspaneel op de oorschelp. De Live Fast-oordopjes zijn spatwaterbestendig, dit maakt de oordopjes geschikt voor alle weersomstandigheden. Vind de laagste prijs
Algemene eigenschappen
| Breedte | 1.55cm |
|---|---|
| Diepte | 1.1cm |
| Gewicht | 18g |
| Hoogte | 3cm |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsinhoud | 3 x oordopjes: S, M, L, USB oplaadkabel, Handleiding |
| Manufacturer Part Number (MPN) | JAMLIVE FAST- BLACK |
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Draadloze oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | Draadloos |
| Artikelnummer | 1595066 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Nominale impedantie | 16 ohm |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20 kHz |
| High Resolution Audio | Nee |
| Noise-Cancelling | nee |
| Maximaal ingangsvermogen | 10 mw |
Uitvoering
| Volumeregeling | Ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Headset-functie | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 4.1 |
| Spraakbesturing | Nee |
| Bedieningswijze | Op oorschelp |
| Mute-functie | Ja |
| Volumebegrenzing | Nee |
| Near Field Communication | Nee |
| Spatwaterbestendig | Ja |
| Aansluitingen | USB |
| Draaibare oorschelpen | Nee |
| Aantal kanalen | 1.0 |
| Opvouwbaar ontwerp | Nee |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | Nee |
|---|---|
| Maximale accuduur | 12 uur |
| Oplaadtijd | Maximaal 2 uur |
| Soort batterij | Lithium-ion |
| Snellaadfunctie | Ja |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99