Op deze pagina staan alle specificaties van de JAM Audio Live Free. Deze oordopjes van het merk JAM AUDIO heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Breedte | 8cm |
|---|---|
| Diepte | 5cm |
| Gewicht | 38g |
| Hoogte | 3cm |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsinhoud | Oplaadcase, oordopjes in 3 maten (S, M, L), fins in 4 maten (S, M, L, XL), USB-kabel, snelstartgids |
| Manufacturer Part Number (MPN) | HX-EP909-BK |
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | Draadloos |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| Artikelnummer | 1641569 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Nominale impedantie | 16 ohm |
| Frequentiebereik | 20 Hz- 20 kHz |
| High Resolution Audio | Nee |
| Noise-Cancelling | nee |
| Maximaal ingangsvermogen | 10 mW |
Uitvoering
| Volumeregeling | Nee |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Spatwaterbestendig | Ja |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | Ja |
|---|---|
| Maximale accuduur | 6 uur, met oplaadcase: 54uur |
| Oplaadtijd | 1.5 uur |
| Soort batterij | Lithium-ion |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99