Op deze pagina staan alle specificaties van de JBL Endurance Peak II TWS Wit. Deze oordopjes van het merk JBL heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Breedte | 8.5 cm |
|---|---|
| Diepte | 3.8 cm |
| Gewicht | 90 g |
| Hoogte | 3.8 cm |
| Kleur | Wit |
| Verpakkingsinhoud | 1x 3 formaten oordopjes, 1x oplaadkabel USB-C, 1x oplaadcase, 1x garantiekaart, 1x handleiding |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsvolume B x H x D (m) | 9.5 cm / 4.2 cm / 4.2 cm |
| Breedte verpakking | 9.5 cm |
| Hoogte verpakking | 4.2 cm |
| Diepte verpakking | 4.2 cm |
| Omtrek verpakking | 26.3 cm |
| Totaalgewicht incl. verpakking | 90 g |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Volledig draadloze oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | draadloos |
| Artikelnummer | 1671168 |
| Geschikt voor | Universeel |
| High Resolution Audio | nee |
| Noise-Cancelling | nee |
Uitvoering
| Volumeregeling | ja |
|---|---|
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | 5 |
| Overige kenmerken | Waterdicht (IPX-7) |
| Near Field Communication | nee |
| Spatwaterbestendig | ja |
| Aansluitingen | USB-C |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | ja |
|---|---|
| Maximale accuduur | 30 uur |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Heroplaadbaar | ja |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99