Met de stijlvolle JBL T205-oordopjes geniet je waar je ook bent van een indrukwekkende geluidskwaliteit. Deze lichtgewicht in-ear-oordopjes zijn voorzien van 12.5 mm-drivers, die voor een kraakhelder geluid en ijzersterke bas zorgen. De metalen behuizing geeft deze oordopjes een luxe uitstraling en dankzij het comfortabele ergonomische ontwerp geniet je van urenlang luisterplezier. De T205-oordopjes zijn voorzien van een één-knops-afstandsbediening met microfoon. Hiermee neem je gemakkelijk telefoongesprekken aan zonder je telefoon erbij te hoeven pakken. Daarnaast zorgt het platte ontwerp van de kabel ervoor dat jouw oordopjes niet in de knoop raken.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Met de stijlvolle JBL T205-oordopjes geniet je waar je ook bent van een indrukwekkende geluidskwaliteit. Deze lichtgewicht in-ear-oordopjes zijn voorzien van 12.5 mm-drivers, die voor een kraakhelder geluid en ijzersterke bas zorgen. De metalen behuizing geeft deze oordopjes een luxe uitstraling en dankzij het comfortabele ergonomische ontwerp geniet je van urenlang luisterplezier. De T205-oordopjes zijn voorzien van een één-knops-afstandsbediening met microfoon. Hiermee neem je gemakkelijk telefoongesprekken aan zonder je telefoon erbij te hoeven pakken. Daarnaast zorgt het platte ontwerp van de kabel ervoor dat jouw oordopjes niet in de knoop raken. Vind de laagste prijs
Algemene eigenschappen
| Gewicht | 14.3g |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Verpakkingsinhoud | 1x opbergtasje, 1x garantiebewijs |
| Manufacturer Part Number (MPN) | JBLT205RGD |
| Verpakkingsvolume B x H x D (m) | 1x JBL T205 oordopjes, opbergtasje |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | Bedraad |
| Artikelnummer | 1527473 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Frequentiebereik | 20Hz - 20kHz |
| High Resolution Audio | Nee |
| Noise-Cancelling | nee |
Uitvoering
| Volumeregeling | Nee |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Bedieningswijze | In kabel |
| Volumebegrenzing | Nee |
| Near Field Communication | Nee |
| Spatwaterbestendig | Nee |
| Aansluitingen | 3,5 mm mini-jackaansluiting |
Energievoorziening
| Heroplaadbaar | Nee |
|---|
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99