Op deze pagina staan alle specificaties van de JBL TUNE 205 Oordopjes Zilver. Deze oordopjes van het merk JBL heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zilver |
|---|
Kenmerken
| Kleur van het product | Chroom, Wit |
|---|
Design
| Kleur van het product | Chroom, Wit |
|---|---|
| Producttype | Headset |
Ergonomie
| Kleur van het product | Chroom, Wit |
|---|
Kleur
| Kleur van het product | Chroom, Wit |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 14,3 g |
|---|
Prestatie
| Producttype | Headset |
|---|
Overige
| Draagwijze | In-ear |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Telefoongesprekken & muziek |
| 3,5mm-connector | Yes |
Tablet
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
|---|
Knoppen
| Aantal knoppen | 1 |
|---|
Hoofdtelefoon
| Diameter van de luidspreker | 1,25 cm |
|---|---|
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
Headset
| Headset type | Stereofonisch |
|---|---|
| Microfoontype | In lijn |
Microfoon
| Microfoontype | In lijn |
|---|
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€25,99
Apple AirPods 2 met oplaadcase
€139,00
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Apple AirPods 3
€139,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€68,97