Op deze pagina staan alle specificaties van de JBL TUNE 205 Oordopjes Zwart. Deze oordopjes van het merk JBL heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zwart |
|---|
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
|---|
Design
| Kleur van het product | Zwart |
|---|---|
| Producttype | Headset |
Ergonomie
| Kleur van het product | Zwart |
|---|
Kleur
| Kleur van het product | Zwart |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 14,3 g |
|---|
Prestatie
| Producttype | Headset |
|---|
Overige
| Draagwijze | In-ear |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Telefoongesprekken & muziek |
| 3,5mm-connector | Yes |
Tablet
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
|---|
Knoppen
| Aantal knoppen | 1 |
|---|
Hoofdtelefoon
| Diameter van de luidspreker | 1,25 cm |
|---|---|
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
Headset
| Headset type | Stereofonisch |
|---|---|
| Microfoontype | In lijn |
Microfoon
| Microfoontype | In lijn |
|---|
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99