Op deze pagina staan alle specificaties van de LG Tone Free Dfp8 Zwart. Deze oordopjes van het merk LG heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Breedte | 16.1 mm |
|---|---|
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 5.4 g |
| Hoogte | 32.8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsinhoud | 2x Earbuds, Oplaad doosje, eenvoudige handleiding, garantie kaart, data/laad kabel, extra gel dopjes |
| Manufacturer Part Number (MPN) | TONE-DFP8 |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Materiaal oorkussens | Medische Kwaliteit, Hypoallergeen en comfortabelMedical Ear Gel |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Volledig draadloze oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | draadloos |
| Artikelnummer | 1703374 |
| Geschikt voor | Android & iOS |
| Frequentiebereik | 0 |
| High Resolution Audio | nee |
| Noise-Cancelling | ja |
Uitvoering
| Volumeregeling | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | ja |
| Headset-functie | ja |
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | 5 |
| Overige kenmerken | ANC, 3 Mic, Meridian, SurroundSound, UVNano, W. Charging, APT-X, IPX4 |
| Dolby Surround | ja |
| Geïntegreerde versterker | nee |
| Spraakbesturing | ja |
| Bedieningswijze | App |
| Mute-functie | ja |
| Volumebegrenzing | nee |
| Near Field Communication | nee |
| Spatwaterbestendig | ja |
| Aansluitingen | USB |
| Draaibare oorschelpen | nee |
| Aantal kanalen | 7.1 |
| Opvouwbaar ontwerp | nee |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | ja |
|---|---|
| Stand-bytijd | 24 u |
| Talk time / stand-by time | - / 24 u |
| Oplaadtijd | 1 u |
| Soort batterij | Lithium+ion |
| Snellaadfunctie | ja |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99