De mooiste draadloze Bluetooth-oortjes van Master & Dynamic zijn ontworpen om er net zo goed uit te zien als ze klinken. De MW07 Bluetooth-oortjes hebben een geavanceerde antenne voor snelle pairing met je telefoon en een Bluetooth 4.2 – connectiviteit met een range van 20+ meter. De custom beryllium drivers creëren een rijk en wijd geluid. Met de siliconen “fit wings” heb je altijd een extra goede fit in je oren. De elegante roestvrijstalen oplaadcase geeft compacte draagbaarheid en 3 extra ladingen voor het optimale luisterplezier.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
De mooiste draadloze Bluetooth-oortjes van Master & Dynamic zijn ontworpen om er net zo goed uit te zien als ze klinken. De MW07 Bluetooth-oortjes hebben een geavanceerde antenne voor snelle pairing met je telefoon en een Bluetooth 4.2 – connectiviteit met een range van 20+ meter. De custom beryllium drivers creëren een rijk en wijd geluid. Met de siliconen “fit wings” heb je altijd een extra goede fit in je oren. De elegante roestvrijstalen oplaadcase geeft compacte draagbaarheid en 3 extra ladingen voor het optimale luisterplezier.
Vind de laagste prijs
Algemene eigenschappen
| Breedte | 2.5cm |
|---|---|
| Diepte | 2.2cm |
| Gewicht | 9g |
| Hoogte | 2.8cm |
| Kleur | Roze |
| Verpakkingsinhoud | RVS laad case, Canvas Pouch, USB-C to USB-C laadkabel, USB-A Adaptor, Fit Wings in 2 formaten, Ear Tips in 5 maten |
| Manufacturer Part Number (MPN) | MW07PC |
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Volledig draadloze oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | Draadloos |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| Artikelnummer | 1617212 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Frequentiebereik | 0 |
| High Resolution Audio | Nee |
| Noise-Cancelling | nee |
| Model | In-ear |
Uitvoering
| Volumeregeling | Ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Headset-functie | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| Overige kenmerken | RVS oplaad case |
| Dolby Surround | Nee |
| Bedieningswijze | Op oorschelp |
| Mute-functie | Ja |
| Near Field Communication | Nee |
| Spatwaterbestendig | Ja |
| Aansluitingen | USB |
| Bluetooth-profiel | Bluetooth 4.2 with aptX™ |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | Nee |
|---|---|
| Maximale accuduur | 3.5 u |
| Oplaadtijd | 40 minuten |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99