Op deze pagina staan alle specificaties van de Sennheiser Cx Plus True Wireless Wit. Deze oordopjes van het merk Sennheiser heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Breedte | 4.2 cm |
|---|---|
| Diepte | 3.3 cm |
| Gewicht | 6 g |
| Hoogte | 5.9 cm |
| Kleur | Wit |
| Verpakkingsinhoud | Oplaadcase, USB-kabel, siliconen oordopjes in 4 maten, snelstartgids, veiligheidsgids |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 509189 |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Lengte aansluitkabel | 15 cm |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Waterbestendig | IPX4 |
| Noise-cancelling | Yes |
| Accuduur | 24 uur |
| Hi-res audio | No |
| Ingebouwde microfoon | Yes |
| Geschikt voor sport | Yes |
| Type oordopjes | In-ear |
| Draadloos | Yes |
| Volledig draadloos | Yes |
| Bluetooth oordopjes | Yes |
| Noise-cancelling oordopjes | Yes |
| Ingebouwde microfoon oordopjes | Yes |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Volledig draadloze oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | draadloos |
| Ruisonderdrukking | ja |
| Artikelnummer | 1706828 |
| Nominale impedantie | 16 Ohm |
| Frequentiebereik | 5 Hz – 21 kHz |
| Frequentie microfoon | 100 Hz - 10 kHz |
| High Resolution Audio | ja |
| Noise-Cancelling | ja |
| Bereik | 15 m |
| Maximaal ingangsvermogen | 0 |
| Signaal / ruis-verhouding | 55 dB |
Uitvoering
| Volumeregeling | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | ja |
| Headset-functie | ja |
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Overige kenmerken | TrueResponse transducer, Customizable Touch Control, Ingebouwde EQ, Smart Control App compatibel, IPX4 spatwaterbestending |
| Spraakbesturing | ja |
| Bedieningswijze | Op oorschelp |
| Mute-functie | ja |
| Volumebegrenzing | nee |
| Near Field Communication | nee |
| Spatwaterbestendig | ja |
| Aansluitingen | USB |
| Draaibare oorschelpen | nee |
| Aantal kanalen | 2.0 |
| Bluetooth-profiel | SBC, AAC, aptX, aptX adaptive |
| Opvouwbaar ontwerp | nee |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | nee |
|---|---|
| Maximale accuduur | 24 uur |
| Stand-bytijd | 24 u |
| Talk time / stand-by time | - / 24 u |
| Oplaadtijd | 90 min |
| Soort batterij | Lithium-ion |
| Snellaadfunctie | ja |
Design
| Kleur | Wit |
|---|
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99