Op deze pagina staan alle specificaties van de Skullcandy Indy Evo Tw 92 Blue. Deze oordopjes van het merk Skullcandy heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Breedte | 46mm |
|---|---|
| Diepte | 21.7mm |
| Gewicht | 57g |
| Hoogte | 24.6mm |
| Kleur | Blauw |
| Verpakkingsinhoud | Handleiding, 2 x extra set dopjes, oplaadkabel |
| Manufacturer Part Number (MPN) | S2IVW-N745 |
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
| Lengte aansluitkabel | 0.5m |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Volledig draadloze oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | Draadloos |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| Artikelnummer | 1658224 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Nominale impedantie | 32 ohm |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20 kHz |
| High Resolution Audio | Nee |
| Noise-Cancelling | nee |
| Bereik | 10 m |
| Geluidssterkte | 99 - 105dB |
| Maximaal ingangsvermogen | 10 mW |
Uitvoering
| Volumeregeling | Ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Headset-functie | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Overige kenmerken | Driver 6 mm, USB-C |
| Spraakbesturing | Ja |
| Mute-functie | Nee |
| Near Field Communication | Nee |
| Spatwaterbestendig | Ja |
| Bluetooth-profiel | QCC3030 |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | Ja |
|---|---|
| Maximale accuduur | 30uur |
| Oplaadtijd | 1 uur |
| Soort batterij | Lithium Polymer |
Updatebeleid
| Software-updates vanuit fabrikant | Onbekend |
|---|---|
| Aanvullende update-informatie | Voor zover op de afbeeldingen apps worden getoond, geldt dat MediaMarkt niet kan garanderen dat de apps tijdens de volledige levensduur van het product goed zullen blijven functioneren. Dit hangt af van het beleid van de fabrikant. |
| Update policy | Onbekend |
| Updatebeleid | Onbekend |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99