Op deze pagina staan alle specificaties van de Skullcandy Push Ultra Tw Electric Yellow. Deze oordopjes van het merk Skullcandy heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Breedte | 89mm |
|---|---|
| Diepte | 70mm |
| Gewicht | 139.5g |
| Hoogte | 42mm |
| Kleur | Geel |
| Verpakkingsinhoud | Handleiding, 2 x extra set dopjes, oplaadkabel |
| Manufacturer Part Number (MPN) | S2BDW-N746 |
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
| Lengte aansluitkabel | 0.5m |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Volledig draadloze oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | Draadloos |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| Artikelnummer | 1658227 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Nominale impedantie | 32 ohm |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20 kHz |
| High Resolution Audio | Nee |
| Noise-Cancelling | nee |
| Bereik | 10 m |
| Geluidssterkte | 101 - 107 dB |
| Maximaal ingangsvermogen | 20 mW |
Uitvoering
| Volumeregeling | Ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Headset-functie | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Overige kenmerken | Driver 12,5 mm, USB-C, Stay Aware-ontwerp, zweetbestendig |
| Mute-functie | Nee |
| Near Field Communication | Nee |
| Spatwaterbestendig | Ja |
| Bluetooth-profiel | QCC3032 |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | Ja |
|---|---|
| Maximale accuduur | 40uur |
| Oplaadtijd | 1 uur |
| Soort batterij | Lithium Polymer |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99