Op deze pagina staan alle specificaties van de Skullcandy Sesh True Wireless Geel. Deze oordopjes van het merk Skullcandy heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Breedte | 10.16 mm |
|---|---|
| Diepte | 10.16 mm |
| Gewicht | 180 g |
| Hoogte | 10.16 mm |
| Kleur | Geel |
| Verpakkingsinhoud | Handleiding, case |
| Manufacturer Part Number (MPN) | S2TDW-N895 |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Lengte aansluitkabel | 20 cm |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Volledig draadloze oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | draadloos |
| Artikelnummer | 1663715 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Nominale impedantie | 16 ohm |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20 kHz |
| High Resolution Audio | nee |
| Noise-Cancelling | nee |
| Bereik | 10 m |
| Geluidssterkte | 99-105dB |
Uitvoering
| Volumeregeling | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | ja |
| Headset-functie | ja |
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Overige kenmerken | IPX55, zweetproof |
| Mute-functie | nee |
| Near Field Communication | nee |
| Spatwaterbestendig | ja |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | nee |
|---|---|
| Stand-bytijd | 10 uur, 3 in oortjes en 7 in case |
| Oplaadtijd | 1,5 uur |
| Soort batterij | Lithuim Polymer |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99