Op deze pagina staan alle specificaties van de Skullcandy Sesh True Wireless Zwart. Deze oordopjes van het merk Skullcandy heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Breedte | 11cm |
|---|---|
| Diepte | 4.5cm |
| Gewicht | 0.15kg |
| Hoogte | 19cm |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsinhoud | Handleiding, case |
| Manufacturer Part Number (MPN) | S2TDW-M003 |
| Fabrieksgarantie | 2jaar |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Volledig draadloze oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | Draadloos |
| Artikelnummer | 1627825 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Nominale impedantie | 16 ohm |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20 kHz |
| Frequentie microfoon | 100 Hz - 10 kHz |
| Noise-Cancelling | nee |
| Bereik | 20 Hz - 20 kHz |
Uitvoering
| Volumeregeling | Ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Headset-functie | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Dolby Surround | Nee |
| Bedieningswijze | Op oorschelp |
| Mute-functie | Ja |
| Near Field Communication | Nee |
| Spatwaterbestendig | Ja |
| Aansluitingen | USB |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | Nee |
|---|---|
| Soort batterij | lithium |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99