Sporten wordt een stuk leuker met deze stijlvolle sport-oordopjes van Sony. De MDR-XB510AS in-ear-oordopjes zorgen ervoor dat je in alle weersomstandigheden buiten kunt gaan sporten. Je kunt de dopjes na een intensieve sportsessie onder de kraan wassen, zonder dat ze kapot gaan. De speciale oorhaakjes zorgen ervoor dat de oordopjes altijd op hun plaats blijven zitten. Er worden zelfs verschillende maten oorhaakjes en siliconen oordopjes meegeleverd. Zo is er altijd een maat die bij jouw oren past. Tenslotte beschikt de Sony MDR-XB510AS over een Extra Bass-functie, waardoor je geniet van een krachtige, diepe bas.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Sporten wordt een stuk leuker met deze stijlvolle sport-oordopjes van Sony. De MDR-XB510AS in-ear-oordopjes zorgen ervoor dat je in alle weersomstandigheden buiten kunt gaan sporten. Je kunt de dopjes na een intensieve sportsessie onder de kraan wassen, zonder dat ze kapot gaan. De speciale oorhaakjes zorgen ervoor dat de oordopjes altijd op hun plaats blijven zitten. Er worden zelfs verschillende maten oorhaakjes en siliconen oordopjes meegeleverd. Zo is er altijd een maat die bij jouw oren past. Tenslotte beschikt de Sony MDR-XB510AS over een Extra Bass-functie, waardoor je geniet van een krachtige, diepe bas. Vind de laagste prijs
Algemene eigenschappen
| Gewicht | 9g |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Verpakkingsinhoud | Clip, draaghoes, kabel lengte aanpasser, Silicone oordopjes (XS, S, M, L x 2), Arc Supporters(S, M, L x 2) |
| Manufacturer Part Number (MPN) | MDRXB510ASR.CE7 |
| Verpakkingsvolume B x H x D (m) | 0,1 x 0,07 x 0,16 m |
| Lengte aansluitkabel | 1.2m |
| Materiaal oorkussens | Siliconen rubber |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Sport-oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | Bedraad |
| Artikelnummer | 1497905 |
| Geschikt voor | Sport |
| Nominale impedantie | 56 ohm |
| Frequentiebereik | 4 Hz - 24 kHz |
| Frequentie microfoon | 20 Hz -20 kHz |
| High Resolution Audio | Nee |
| Noise-Cancelling | nee |
| Bereik | 1.2 m |
| Geluidssterkte | 106 dB |
Uitvoering
| Volumeregeling | Nee |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Overige kenmerken | IPX5/7 waterdicht, extra bass |
| Near Field Communication | Nee |
| Spatwaterbestendig | Ja |
| Aansluitingen | 3,5 mm mini-jack-aansluiting |
| Opvouwbaar ontwerp | Ja |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99