Met de Sony WF-1000X heb je veel bewegingsvrijheid en minder last van omgevingsruis. Deze Bluetooth oordopjes beschikken over actieve noise cancelling. Hiermee demp je het geluid van de wind of een rijdende trein, zodat je muziek extra duidelijk klinkt. Je past de sterkte van de noise cancelling eenvoudig aan. De in ear oordopjes zijn uitgerust met speciale oorclips. Hierdoor blijven ze stevig in je oren zitten. Is de accu leeg, dan laad je ze gemakkelijk op in de draagbare oplader. Na een oplaadbeurt heb je 3 uur extra batterij. De oordopjes detecteren wanneer je ze in of uit de oplader doet. Op deze manier gaan ze automatisch aan of uit.
Let op: download altijd de laatste software update van de app om gebruiksproblemen te voorkomen en de oordopjes optimaal te gebruiken.
Let op: download altijd de laatste software update van de app om gebruiksproblemen te voorkomen en de oordopjes optimaal te gebruiken.
Laatst bekende prijs:
€139,99
Vind de laagste prijs
Met de Sony WF-1000X heb je veel bewegingsvrijheid en minder last van omgevingsruis. Deze Bluetooth oordopjes beschikken over actieve noise cancelling. Hiermee demp je het geluid van de wind of een rijdende trein, zodat je muziek extra duidelijk klinkt. Je past de sterkte van de noise cancelling eenvoudig aan. De in ear oordopjes zijn uitgerust met speciale oorclips. Hierdoor blijven ze stevig in je oren zitten. Is de accu leeg, dan laad je ze gemakkelijk op in de draagbare oplader. Na een oplaadbeurt heb je 3 uur extra batterij. De oordopjes detecteren wanneer je ze in of uit de oplader doet. Op deze manier gaan ze automatisch aan of uit.
Let op: download altijd de laatste software update van de app om gebruiksproblemen te voorkomen en de oordopjes optimaal te gebruiken. Vind de laagste prijs
Let op: download altijd de laatste software update van de app om gebruiksproblemen te voorkomen en de oordopjes optimaal te gebruiken. Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | WF1000XN.CE7 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Sony |
Fysieke eigenschappen
| Aanbevolen voor activiteit | Bellen |
|---|---|
| Bediening voor Apple | Nee |
| Gewicht in gram | 6,8 g |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Kunststof |
Stroomvoorziening
| Accuduur case | 3 h |
|---|---|
| Maximale accu/batterijduur | 9 h |
| Maximale accu/batterijduur volledig draadloze oordopjes | 6 h |
| Oplaadbare accu/batterij | Ja |
| Oplaadcase | Ja |
| Type stroomvoorziening | Accu / batterij |
Bestendigheid
| Waterbestendig | Nee |
|---|
Behuizing
| Afstandsbediening op oorschelpen | Nee |
|---|---|
| Draagwijze hoofdtelefoon | Oorclip |
| Ingebouwde MP3speler | Nee |
| Type oorkussen | In ear |
Kwaliteit
| Draagcomfort volgens klanten | Standaard |
|---|---|
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Matig |
| Hi-res audio | Nee |
Verbinding
| Aantal te pairen apparaten | 1 |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth profielen | Standaard Audio ( A2DP ), Afstandsbediening (AVRCP), Handsfree (HFP), Headset (HSP) |
| Bluetooth-versie | 4.1 |
| Multipoint pairing | Nee |
| NFC | Ja |
| Radiofrequentie (RF) | Nee |
| Volledig draadloze oordopjes | Ja |
Geluid
| Aanpasbare noise-cancelling | Ja |
|---|---|
| Actieve hoofdtelefoon | Ja |
| Frequentiebereik | 20 - 20000 Hz |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Gevoeligheid speaker | 97 dB |
| Noise cancelling | Ja |
| Volumebegrenzing | Nee |
Kabel
| Afstandsbediening in kabel | Nee |
|---|---|
| Gevlochten huls | Nee |
| Haakse connectoren | Nee |
| Kabel los te koppelen | Nee |
| Krulsnoer | Nee |
| Platte kabel | Nee |
| Usb-aansluiting | Ja |
Accessoires
| Aantal meegeleverde oordopjes (sleeves) | 7 |
|---|---|
| Hardcase meegeleverd | Nee |
| Hoofdtelefoonadapter meegeleverd | Nee |
| Maat | XS, S, M, L |
| Oordopjes (sleeves) meegeleverd | Ja |
| Vliegtuigadapter meegeleverd | Nee |
Onderscheidingen
| Als beste getest | Ja |
|---|---|
| Onderscheidingen | What Hi-Fi |
Sensoren
| Sensoren meting activiteit | Nee |
|---|
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99