Kraakhelder geluid Dankzij het handige bedieningspaneel dat in kabel is verwerkt regel je eenvoudig en gemakkelijk het volume, pauzeer je de muziek, wissel je tussen nummers of neem je handsfree je telefoon op. Dit alles onder het genot van een rijk een kraakhelder geluid.
3
3
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Kraakhelder geluid Dankzij het handige bedieningspaneel dat in kabel is verwerkt regel je eenvoudig en gemakkelijk het volume, pauzeer je de muziek, wissel je tussen nummers of neem je handsfree je telefoon op. Dit alles onder het genot van een rijk een kraakhelder geluid.
3 Vind de laagste prijs
3 Vind de laagste prijs
Algemene eigenschappen
| Breedte | 5 cm |
|---|---|
| Diepte | 2.3 cm |
| Gewicht | 57.7 g |
| Hoogte | 14.3 cm |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsinhoud | Barcelona, gebruiksaanwijzing |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 30272 |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | bedraad |
| Artikelnummer | 1602068 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Frequentiebereik | 20 Hz - 20 kHz |
| High Resolution Audio | nee |
| Noise-Cancelling | nee |
| Model | In-ear |
Uitvoering
| Volumeregeling | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | ja |
| Headset-functie | ja |
| Bluetooth | nee |
| Spatwaterbestendig | nee |
| Draaibare oorschelpen | nee |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | nee |
|---|---|
| Heroplaadbaar | nee |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99