Op deze pagina staan alle specificaties van de Urbanista Stockholm Plus Rose Gold. Deze oordopjes van het merk Urbanista heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Breedte | 6.4 cm |
|---|---|
| Diepte | 2.5 cm |
| Gewicht | 45 gram |
| Hoogte | 5 cm |
| Kleur | Roze |
| Verpakkingsinhoud | Urbanista Stockholm Plus, oplaadcase, USB-C-kabel en handleiding |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 40409 |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
| Lengte aansluitkabel | 30 cm |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Volledig draadloze oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | draadloos |
| Artikelnummer | 1684493 |
| Nominale impedantie | 32Ω ± 15% |
| Frequentiebereik | 20Hz - 20KHz |
| High Resolution Audio | nee |
| Noise-Cancelling | nee |
Uitvoering
| Volumeregeling | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | ja |
| Headset-functie | ja |
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Spraakbesturing | ja |
| Bedieningswijze | Op oorschelp |
| Mute-functie | ja |
| Volumebegrenzing | ja |
| Near Field Communication | nee |
| Spatwaterbestendig | ja |
| Aansluitingen | USB C |
| Draaibare oorschelpen | nee |
| Opvouwbaar ontwerp | nee |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | nee |
|---|---|
| Maximale accuduur | 20 uur |
| Stand-bytijd | 60 uur |
| Talk time / stand-by time | - / 60 uur |
| Oplaadtijd | 1.5 uur |
| Snellaadfunctie | nee |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99