Op deze pagina staan alle specificaties van de Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2. Deze oordopjes van het merk Xiaomi heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Eigenschappen
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Breedte | 150mm |
| Diepte | 75mm |
| Gewicht | 120g |
| Hoogte | 35mm |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ZBW4493GL |
| Type apparaat | Volledig draadloze oordopjes |
| Geschikt voor | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | Oplaaddoos, type C laadkabel en een gebruikershandleiding |
| Aansluitingen | Wireless |
| Oplaadtijd | 1 |
Algemene eigenschappen
| Breedte | 150 mm |
|---|---|
| Diepte | 75 mm |
| Gewicht | 120 g |
| Hoogte | 35 mm |
| Kleur | Wit |
| Verpakkingsinhoud | Oplaaddoos, type C laadkabel en een gebruikershandleiding |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ZBW4493GL |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Volledig draadloze oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | draadloos |
| Ruisonderdrukking | nee |
| Artikelnummer | 1658233 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Frequentiebereik | 10m |
| Frequentie microfoon | 2402–2480 MHz |
| High Resolution Audio | ja |
| Noise-Cancelling | nee |
Uitvoering
| Volumeregeling | nee |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | ja |
| Headset-functie | ja |
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Geïntegreerde versterker | nee |
| Aansluitingen | Wireless |
| Draaibare oorschelpen | nee |
| Schakelaar luidspreker / headset | nee |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | ja |
|---|---|
| Maximale accuduur | 14 |
| Spreektijd | 4 |
| Stand-bytijd | 14 |
| Talk time / stand-by time | 4 / 14 |
| Oplaadtijd | 1 |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99