Op deze pagina staan alle specificaties van de JVC HAFX103BTBE Xtreme Xplosive Bluetooth. Deze oordopjes van het merk JVC heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere oordopjes.
Algemene eigenschappen
| Breedte | 0.08 mm |
|---|---|
| Diepte | 0.01 mm |
| Gewicht | 15 gram |
| Hoogte | 0.01 mm |
| Kleur | zwart/rood |
| Verpakkingsinhoud | Micro USB-kabel, Opbergcase, S/M/L Siliconen oordopjes |
| Manufacturer Part Number (MPN) | HAFX103BTBE |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Materiaal oorkussens | Kunststof/Rubber |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Draadloze oordopjes |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Signaaloverdracht | draadloos |
| Ruisonderdrukking | nee |
| Artikelnummer | 1557853 |
| Geschikt voor | Universeel |
| Nominale impedantie | 16 Ohm |
| Frequentiebereik | 10 meter |
| High Resolution Audio | nee |
| Noise-Cancelling | nee |
| Model | In-ear |
| Bereik | 10 meter |
Uitvoering
| Volumeregeling | ja |
|---|---|
| Geïntegreerde microfoon | ja |
| Headset-functie | ja |
| Bluetooth | ja |
| Bluetooth-versie | Klasse 4.1 |
| Geïntegreerde versterker | nee |
| Spraakbesturing | ja |
| Bedieningswijze | In kabel |
| Mute-functie | nee |
| Volumebegrenzing | nee |
| Near Field Communication | nee |
| Spatwaterbestendig | ja |
| Aansluitingen | USB |
| Bluetooth-profiel | A2DP, AVRCP,HFP,HSP |
Energievoorziening
| Inclusief oplader | nee |
|---|---|
| Stand-bytijd | 5 uur |
| Talk time / stand-by time | - / 5 uur |
| Oplaadtijd | 2.5 uur |
| Soort batterij | Intern |
Marshall Mode EQ
€54,95
Apple Earpods 3,5 mm Jack
€26,99
JBL Tuner XL Duo Pack
€250,00
Shokz OpenRun Pro Blauw
€189,95
HAPPY PLUGS Ear Piece Ii Wit
€58,62
JVC HA-A9T-A Oordopjes Blauw
€40,99
Sony WI-C100 Blauw
€29,99